شرکت شیلان

این شرکت در سال 1379 با هدف عرضه اتصالات انعطاف پذير ضد زنگ، با استاندارد جهانی به بازار کشور تاسيس گرديد.
شرکت شيلان روش پيشرفته اي را با يک پارچه سازی فرايند توليد و تامين انتخاب نموده که مورد تاييد استانداردهاي اروپا مي باشد. همچنين افتخار دارد تا با توجه به توافق نامه با سازمان نظام مهندسي و انجمن انبوه سازان کشور و پروژه هاي مسکن مهر در مهمترين پروژه هاي ملي و ساختمانی کشور سهيم بوده و محصولات خود را مطابق نيازهاي توليد کنندگان شيرآلات و دستگاه هاي سرمايشي و گرمايشی در داخل و خارج از کشور عرضه  و تامين نمايدکه اعتبار، سابقه، تجربه و کارآزمودگی در مسير توليد باعث رضايتمندي و اعتماد مشتريان به شرکت شيلان گرديده است.
خط مشي اصلي سرمايه گذاري و توليد محصولات شرکت شيلان، تضمين کيفيت کالا مي باشد و در اين راستا، آزمايشگاه کنترل کيفيت اين شرکت با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي اندازه گيري نهايت تلاش خود را نموده که تشخيص فني مبني بر رعايت استانداردهاي روز اروپا، EN13618 ، EN13828 صورت گيرد. علاوه بر اين شيلان تنها شرکت ايراني مي باشد که موفق به دريافت گواهينامه استاندارد اروپا AENOR گرديده است و همين طور دارنده گواهينامه استاندارد ملی در زمينه توليد و عرضه شيلنگ های انعطاف پذير ضد زنگ ، شير پيسوار بهداشتي و شيرهای توپی ساختماني در ايران مي باشد.

 

شرکت شیلان

ما نماینده رسمی هستیم

شرکت نوین کالا یکی از نمایندگان رسمی شرکت شیلان در زمینه فروش و تامین شلنگ و شیر های پیسوار است. این شرکت با سالها تجربه و دانش فنی در این حوزه، مشتریان خود را با محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی شرکت شیلان تأمین می کند. شرکت نوین کالا از طریق وب سایت، تلفن و فروشگاه های خود، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان به مشتریان ارائه می دهد. شرکت نوین کالا به عنوان یک نماینده رسمی شرکت شیلان ، افتخار دارد که با همکاری این شرکت پیشرو در تامین تاسیسات ساختمانی و صنعتی، به رضایت و اعتماد مشتریان خود بپردازد.

 

دسته‌بندی محصولات شیلنگ‌های شیلان

شیلنگ پکیج و فن کوئل

112015442

شیلنگ پیسوار